طرح مشاوره تلفنی کنکور ارشد عمران ۹۶: از ابتدا تا روز کنکور در کنار شما خواهیم بود!

با سلام خدمت داوطلبان کنکور ارشد عمران امیدواریم که بتونید این روزها با همت خودتون و راهنمایی های ما، به برترین موفقیت ها برسید. نکته ای که امروز می خواهیم برای شما مطرح کنیم، طرحی است که بسیاری درخواست کرده بودند و بنا بر درخواست شما، این طرح ایجاد شد و هم اکنون هم اون رو براتون ارائه می کنیم.

مسئله ای که بسیاری از دوستان همیشه در کامنت ها و یا پیام های پرمهر خودشون یادآور میشن، اینه که چطور میشه در کل مسیر کنکور، به صورت خصوصی از ما مشاوره گرفت. بررسی های ما بر روی بیش از ۲۰۰ داوطلب کنکور ارشد عمران ۹۵، به طرحی منتهی شد که با استفاده از اون، شاید بتونید با روزی ۶ ساعت مطالعه طبق اصول و شرایطی که ما میگیم، رتبه ای زیر ۳۰ کسب کرده و هر گرایشی رو در هر دانشگاهی که می خواین قبول بشین. رتبه ای که شاید دیگران برای به دست آوردنش بایستی روزانه بیش از ۱۲ ساعت مطالعه کنند و آخر هم به اون نرسند! این طرح اون قدر مزیت داشت که واقعا نتونستیم از ایجاد اون بگذریم. در بخش زیر سعی می کنیم که بخشی فواید این طرح رو براتون ذکر کنیم.

۱- افزایش کیفیت مطالعه

مشاوره ارشد عمران

نتایج بررسی های ما روی رتبه های برتر کنکور (رتبه های زیر صد) نشان داد که در کنکور ارشد عمران به طور کلی، این که چند ساعت بخونید اصلا مهم نیست! بلکه مهم بازدهی مطالعه هست. ما در بررسی خودمون به بیش از ۲۰۰ مورد مختلف برخوردیم که خیلی از اونها روزانه بین ۹ تا ۱۴ ساعت مطالعه داشتند، اما اصلا نتیجه نگرفتند (رتبه ها بین ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ بود) در مقابل رتبه های زیر صد زیادی رو دیدیم که خیلی ساعات مطالعه کم تری داشتند. حتی یک رتبه دو رقمی داشتیم که تونست با روزی شاید ۲ ساعت خوندن، رتبه ۴۷ رو کسب کنه و بره دانشگاه تهران رشته مدیریت ساخت! (نگارنده همین سایت و عامل به وجود اومدن عمران مشاوره) به همین دلیل خیلی ها به ما مراجعه کردن و از ما خواستن که به عنوان یک مشاور تا روز کنکور همراهشون باشیم و فوت و فن کنکور ارشد عمران دادن رو بهشون یاد بدیم. به عنوان مثال از جمله مواردی که در این زمینه توی چند ماه اخیر دیدیم، این ها بودند:

علی *** : یکی از مواردی که دیدیم بود. علی رتبه ۱۷۴۶ رو در کنکور ارشد عمران گرفت. علی در تابستان قبل کنکور استارت زد و روزانه میانگین ۱۰ ساعت مطالعه کرد. این رقم با شروع فصل پاییز و شروع کلاس ها بسیار کم تر شد و با توجه به بررسی ها میانگینش توی ۸ ماه دیگه روزی ۶٫۴ ساعت بود. بعد کنکور، این طور که برامون گفت واقعا همه متعجب شدند چرا که علی با اون مطالعه باید یه رتبه عالی می گرفت. پس از اون علی آقا با ما تماس گرفت و این موضوع رو شرح داد. دلیل اصلی که خود علی هم یادآور شد، عدم وجود یک عامل انگیزه دهنده و در نتیجه اون کاهش کیفیت مطالعه بود. ما هرچی بیش تر بررسی کردیم، دیدم طرح پشتیبان کنکور ارشد عمران کلید حل این مشکله !

امیررضا *** : میانگین ساعات مطالعه در کل دوران کنکور، روزانه ۸٫۷ ساعت بود. اما نهایتا رتبه ای که کسب کرد ۱۸۲۶ شد! امیررضا از جمله کسانی هست که پیشنهاد طرح پشتیبان کنکور ارشد عمران رو بهمون داد.

امیرحسین *** : میانگین ساعات مطالعه در کل دوران کنکور، روزانه ۷٫۲ ساعت بود. اما نهایتا رتبه ای که کسب کرد ۱۶۲۳ شد! امیرحسین خودش از این رتبه هم تعجب کرده بود اما زمانی که ما براش از کیفیت مطالعه و بازدهی گفتیم، گفت: «دقیقا راه حل مشکلم همینه!»

همه این موارد و موارد مختلف دیگه ای که ما مشاهده کردیم، به شدت به یک پشتیبان از اول تا آخر کار نیاز داشتند. جالب بود همه این ها، یک وجه اشتراک دیگه داشتند و اونم جمله زیر بود:

«ما وقتی شروع به مطالعه می کردیم، یک یا دو ساعت اول رو با کیفیتی عالی مطالعه می کردیم. اما این روند به مرور کم تر و کم تر می شد. گاهی می دیدیم یک ساعت گذشته و ما فقط تونستیم ۵ تا تست بزنیم!»

در حقیقت تنها راه نجات این حالت، ایجاد انگیزه در داوطلب در بازه های زمانی مختلف هست که اونم بدون وجود یک پشتیبان در مسیر دشوار کنکور تقریبا غیر ممکنه ! (چرا که در حال حاضر حتی رتبه های زیر ۳۰ کنکور ارشد عمران هم میگن بعضی جاها واقعا بی انگیزه می شدیم!)

۲- افزایش ساعات مطالعه

بررسی های ما نشون داد که خیلی ها می گفتن ما از لحاظ کیفیت مطالعه هیچ گونه مشکلی نداشتیم. در واقع مشکل اصلی ما کمیت مطالعه بود. طبیعتا دو ماه اول مطالعه، ما خیلی خوب تونستیم مطالعه کنیم اما از ماه سوم، احساس کردیم که دیگه توانایی سابق رو نداریم. ساعات مطالعه از روزی ۸ ساعت به مرور کم شد و حتی به روزی ۲ تا ۳ ساعت کاهش پیدا کرد.

در حقیقت ما از لحاظ تعداد ساعات به مشکل خوردیم و دلیل اصلی اون هم خسته شدن و کاهش انگیزه ما بود. اگه یه مشاور قوی که خودش کنکور ارشد عمران رو تجربه کرده بود، این وسط با ما تماس می گرفت و همراه ما بود، به سادگی می تونستیم به موفقیت خیلی خیلی بهتری برسیم.

این مسئله یکی دیگه از مواردی بود که انگیزه ایجاد چنین طرحی رو در ما ایجاد کرد.

۳- مقابله با ویروس نا امیدی!

پشتیبان کنکور ارشد عمران

با توجه به تجربیاتی که در امر مشاوره برای کنکور ارشد عمران داشتیم، تقریبا بیش از ۵۰ درصد داوطلبان در اواسط دوران مطالعه خودشون دچار ناامیدی میشن. به عنوان مثال، به حرف های یکی از داوطلبان کنکور ارشد عمران، در ماه چهارم مطالعه برای کنکور ارشد عمران توجه کنین.

« من امروز که داشتم درس می خوندم متوجه یه نکته شدم. سوال من اینه که ما باید برای چی درس بخونیم؟ میخواین یک نفر به بیکارای مملکت اضافه کنین؟ دلیلی نداره این همه وقت و زحمت خودمو بزارم برای این! بعدشم درس خوندن هیچ پولی توش نیست! اگه پولی توی درس خوندن بود، مطمئن باش الان همه دانشجوهای دکترا میلیاردر بودن! یه عده هم الکی جوگیر شدن دارن کلی درس می خونن. اگه همین تلاش رو بزارم و برم یه رشته دیگه بخونم خیلی بهتره. من که دیگه این همه برای این مسخره بازیا تلاش نمی کنم. بزار اینا که اینقدر می خونن رتبه یک بشن ببینیم میخوان چیکار بکنن و …. »

ما مشاوران کنکور ارشد عمران، آن قدر این حرف ها را شنیده ایم که گوشمان کاملا از این حرف ها پر است. حاضریم برایتان صد دلیل بیاوریم که این حرف ها تنها یک «ویروس» است. به همین دلیل، به این حرف ها «ویروس ناامیدی» لقب داده ایم. دلیل اختصاص این نام، این است که این گونه تفکرات، ابتدا در شما جرقه می زند (حمله ی ویروس) و به مرور پیشرفت می کند. ابتدا داوطلب این حرف ها را با خود تکرار می کند ولی همان ساعات مطالعه خودش را دارد. اما بعضا در طول یک هفته، ساعات مطالعه داوطلب به شدت افت کرده و حتی به صفر خواهد رسید! تجربه ما نشان داده که این حالت، برای بیش از نصف داوطلبان رخ می دهد. علت آن نیز این است که به علت دشواری دروس، ذهن ناخودآگاه شما برای در رفتن از بار درس خواندن، شروع به بهانه تراشی می کند. به علاوه تحقیقات ما نشان داد که این ویروس مسری است! یعنی اگر دوست شما این حرف ها را بزند به شما سرایت خواهد کرد و این حالت در شما نیز ایجاد خواهد شد. در این موارد، وجود یک مشاور آگاه به این موارد در کنار شما، می تواند با یک تماس تلفنی این حالت را از شما دور کرده و شما را نجات دهد. این امر می تواند شاید از هدررفت صدها ساعت مفید شما جلوگیری نماید. به گونه ای اگر به توصیه های ما گوش کنید، به کمک طرح پشتیبان، دیگر تا لحظه کنکور این ویروس حتی فکر نزدیک شدن به شما را هم نخواهد کرد!

۴- ارائه بهترین برنامه برای مطالعه

شاید برایتان جالب باشد، اما بسیاری هنوز نمی دانند که می بایست مطالعه دروس را طبق برنامه پیش ببرند. آن ها در نهایت سادگی از یک کنار شروع به خواندن همه درس ها می کنند. در حقیقت ما مبتنی بر روشی که کنکوری های موفق سال های پیش تاکنون اجرا کرده اند، برنامه ای فوق العاده به شما خواهیم داد. به صورتی که بتوانید با کم ترین ساعات مطالعه به بیش ترین درصد در کنکور برسید.

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد عمران

به عنوان مثال، یکی از داطلبان کنکور ارشد عمران ۹۵ به شدت در درس ریاضی مشکل داشت. در آزمون های آزمایشی سنجش شرکت می کرد و درصد درس ریاضی وی بین ۵ تا ۱۵ درصد متغیر بود. پس از تماس با ما، ما روش مطالعه وی را بررسی کردیم و ساعات مطالعه او را جویا شدیم. وی گفت روزانه بین ۵ تا ۷ ساعت مطالعه دارد. واقعا برای ما تعجب برانگیز بود که با این میزان ساعات قابل توجه مطالعه، چگونه چنین درصد پایینی در درس ریاضی کسب می کند.

یک هفته به او گفتیم که به روش ما کار را شروع کند. در حقیقت ما به او گفتیم که از امروز، بخش هایی از ریاضی و معادلات را حذف کند. وی قبول کرد اما می گفت که این کار، باعث می شود که درصد او در درس ریاضی کم تر شود. ما هم در جواب اظهار داشتیم که اصلا نگران این موضوع نباشد و او فقط مواردی که ما می گوییم را بخواند و بقیه را دور بریزد و سر جلسه آزمون هم تست هایش را پاسخ ندهد و به سرعت از کنار آن عبور کند!

فکر می کنید نتیجه چه بود ؟ میانگین درصد درس ریاضی از ۵ تا ۱۵ درصد به ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت! هرچند برای خود داوطلب هم قابل باور نبود، اما او مثل بسیاری از داوطلبان دیگر کنکور ارشد عمران، واقعا داشت چیزهای به درد نخور را می خواند و این مباحث تمرکزش را از او گرفته بود. تنها کاری که ما کردیم، این بود که بگوییم کدام موارد را نخواند! در نهایت هم در کنکور ارشد ۹۵ درصد درس ریاضی او به ۳۴ رسید. مشکلی که اگر ده تا کتاب ریاضی هم می خرید نمی توانست آن را رفع کند اما با تماس تلفنی ۱۵ دقیقه ای ما حل شد.

اما این مسئله تنها در درس ریاضی نیست! بلکه مشاوره ما از طریق طرح پشتیبان می تواند تنها با همین حذف کردن حدود ۵ تا ۱۰ درصد به میانگین درصد های شما اضافه کند.

سوال: آیا برنامه شما با برنامه ای که موسسات مختلف برای آزمون های آزمایشی  ارائه می دهند تعارضی ندارد ؟

پاسخ: خیر به هیچ عنوان! در حقیقت ما با توجه به نوع ثبت نام داوطلبان و بررسی این که هر کدام درچه موسسه ای بری آزمون های آزمایشی ثبت نام کرده اند، با توجه به برنامه همان موسسه (سنجش، سری عمران، پارسه، مدرسان شریف و … ) به شما مشاوره تلفنی خواهیم داد.

سوال: از نظر شما کدام موسسه برای کنکور ارشد عمران برنامه بهتری دارد ؟

پاسخ: در این مورد ما بررسی های مختلفی داشته و انواع برنامه ها را مشاهده کردیم. با توجه به این که کنکور ۹۵ کاملا دستخوش تغییر شده بود، در این شرایط به نظر ما برنامه موسسه مدرسان شریف به مراتب اندکی بهینه تر از سایر موسسه ها است. چرا که در آزمون های این موسسه، میزان سختی کلیه درس ها در حد عرف خود قرار دارد. این در حالی است که در سایر موسسات، اغلب حد سوالات بسیار سخت تر از حد کنکور بوده و این باعث همین موردی می شود که در کنکور ۹۵ اتفاق افتاد. بسیاری پس از آزمون اظهار داشتند که به هیچ عنوان برای این مدل سوالات آمادگی لازم را نداشتند. با توجه به این که بسیاری از داوطلبان در مورد گران بودن نرخ آزمون های آزمایشی برای کلیه موسسات از ما گله مند بودند، از این رو تدبیر زیر را اندیشیدیم:

ارزان ترین هزینه برای آزمون های آزمایشی !!! ثبت نام ویژه مدرسان شریف

با توجه به هزینه بالای آزمون های آزمایشی، طبق هماهنگی های انجام شده میان عمران مشاوره و موسسه مدرسان شریف، فقط کسانی که در طرح مشاوره تلفنی ما شرکت نمایند، می توانند به واسطه معرفی ما به این موسسه، برای شرکت در آزمون های آزمایشی موسسه مدرسان شریف تخفیف بسیار ویژه ای دریافت نمایند. 

این تخفیف برای داوطلبان تهرانی به میزان ۴۰ درصد! و برای داوطلبان شهرستان به میزان ۳۰ درصد! خواهد بود. بدین ترتیب می توان با کم ترین هزینه در آزمون آزمایشی برای کنکور ارشد عمران شرکت کرد و گام به گام تا موفقیت در کنکور با مشاوره ما همراه بود.

***** دقت کنید این تخفیف ۳۰ تا ۴۰ درصد برای آزمون های آزمایشی کنکور کارشناسی ارشد عمران در حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بوده و تنها ویژه داوطلبانی است که در طرح مشاوره تلفنی عمران مشاوره شرکت نمایند. ******* پس از ثبت نام در طرح ما، شما در صورت تمایل می توانید از جانب ما در این آزمون های آزمایشی شرکت نمایید. *****

۵- مقایسه با رقبا

یک مزیت فوق العاده کار ما است. ما با توجه به تجربه فراوان خود در امر مشاوره، آمار همه را داریم! می دانیم که در فلان مبحث آیا اکثریت داوطلبان قوی هستند یا مشکل دارند. و این که این گونه مشکلات چگونه حل می شوند.

بسیار پیش آمده که در یک تماس تلفنی به داوطلب به ما می گوید: « من واقعا با فلان مبحث مشکل دارم … اصلا تو مخم نمیره نمی دونم چیکار کنم؟ این مبحث مهمه اصلا ؟ »

ما در پاسخ در بسیاری حالات با توجه به وضعیت دیگران در مبحث پاسخ می دهیم. مثلا می گوییم که: «ببین توی بیش از نصف بچه ها که توی هفته اخیر داریم باهاشون صحبت می کنیم همه این مشکل رو دارند. راه حلشم خیلی ساده است. باید بری فلان مبحث رو توی جزوه فلان استاد بخونی. اون خوب توضیح داده و هرچی هم بیش تر بررسی کردیم تا الان منبعی جامع تر براش پیدا نکردیم.»

یا

« حواست باشه بقیه توی این مبحث خیلی قوی هستند. اصلا راستش توی این مبحث کلا یه تست توی کنکور میاد و اونم نزنی دیگه کلا از دستش دادی. کلا ما با هرکسی صحبت کردیم روی تستی که از این مبحث میان حساب باز کردن. راه حل مشکلت اینه که ….»

در صورتی که اگر داوطلب این تماس را با ما نداشت کاملا سردرگم می ماند و مجبور می شد به کلی از خیر آن مبحث بگذرد یا ساعت ها روی آن فکر کند.

مشاوره ارشد عمران

۶- راهنمایی برای شهرستانی ها

مطالعات ما نشان داد که بسیاری از شهرستانی ها، با این که پایه درسی قوی و ساعات مطالعه نسبتا بالایی داشته و پتانسیل کسب رتبه های زیر ۱۰۰ در کنکور ارشد عمران را دارند، متاسفانه رتبه هایی بالای ۵۰۰ (که کاملا غیر قابل باور است!) را کسب می کنند. یک مشکل اساسی شهرستانی ها عدم دسترسی آن ها به منابع و کلاس های دسته اول هست. ما که خودمان این موارد را در داوطلبان مختلف دیدیم، می توانیم کاملا به صورت حرفه ای به شهرستانی ها راهنمایی کنیم که دقیقا باید چه کاری برای موفقیت خود انجام دهند.

به همین دلیل، اگر در شهرستان هستید و به امکانات پیشرفته تهران دسترسی ندارید، به شما توصیه می کنیم که حتما از این طرح استفاده کنید. چرا که شهرستانی ها با تماس با ما می توانند همپای داوطلبانی که در تهران هستند و در بهترین کلاس ها و موسسات شرکت می کنند، پیش رفته و با آن ها رقابت کنند.

۷- سوال، سوال و سوال

مشاوره رایگان ارشد عمران

تجربه ما در مشاوره ارشد عمران، نشان دهنده این بود که داوطلبان کنکور ارشد عمران، یک منبع سوال هستند. در حقیقت این داوطلبان به شدت از موارد مختلفی در ارشد عمران سوال دارند. سوالاتی که پاسخ به همه آن ها تنها توسط یک مشاور باحوصله ممکن است. از جمله این سوالات:

 • من در کارشناسی دانشگاه … معدل … بودم شرایطم رو برای کنکور ارشد عمران چجوری می بینید؟ به نظرتون موفق میشم ؟
 •  من شدید دوست دارم سازه دانشگاه تهران قبول بشم. دقیقا باید چیکار بکنم ؟
 • من هرچی می خونم احساس می کنم که هیچی نخوندم اصلا فراموشی گرفتم و خییلی خیلی می ترسم!
 • این مبحث … تو درس … واقعا منو دیوونه کرده اصلا نمی فهمم. بقیه اوضاعشون چطوره ؟ میشه ازش امتیاز گرفت یا ولش کنم بهتره ؟ (چون واقعا تو مخم نمی ره شایدم مشکل از منه)
 • این خلاصه برداری هایی که کردم مشکلش چیه چون همه وقتم داره میره رو خلاصه ها! احساس می کنم خلاصه برداری نکنم بهتره!
 • من اصلا روحیه ندارم ! به نظرتون این کاری که دارم می کنم آینده داره ؟ یا برم رشته های دیگه کنکور بدم
 • من از رشته دیگه ای اومدم کلا نمی دونم باید چیکار کنم!

ما این قدر به این سوالات شما پاسخ داده ایم که می توانیم بگوییم پاسخ تمام سوالات شما را هم اکنون در ذهنمان داریم! در حقیقت یک دلیل محکم برای این که ما طرح مشاوره رو ابداع کردیم، همین سوالات شما بود، در حقیقت این سوالات در طرح پشتیبان ما پاسخگویی میشن و اگه اساسی تر باشن هم یه جلسه مجزا با شما خواهیم گذاشت.

نتیجه گیری

خلاصه این که از هر طرف رفتیم، دیدیم که چنین طرحی واقعا لازم است. شاید یک کلاس کنکور به قیمت یک میلیون تومان بتواند اوضاع شما را در یکی از درس ها بهبود ببخشد، اما ما با تنها ۳۰۰ هزار تومان تا روز کنکور در کنار شما خواهیم بود و هفته به هفته آن چنان انگیزه ای برای کنکور ارشد عمران به شما می دهیم که شما نه تنها یک درس، بلکه همه درس هایتان را بهبود بخشید. پس از هر تماس ما، خودتان می توانید حس کنید که تا یک هفته (یعنی تماس بعدی) انگیزه ای فوق العاده خواهید داشت. در واقع ما هفته به هفته با شما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره به شما انرژی و روحیه ی درس خواندن را خواهیم داد. شما به سادگی می توانید حس کنید که بلافاصله پس از صحبت کردن با ما، ساعات مطالعه شما یک دفعه از روزی ۵ ساعت به روزی ۱۱ ساعت می رسد( چیزی که دوستان شما را بهت زده خواهد کرد!) در حقیقت شما با صرف این مبلغ کم، خود را برای کنکور ارشد عمران از ابتدا تا انتهای راه بیمه می کنید. بیمه ای که به شما یک استراتژی برای مقابله با کنکور داده و آن قدر قدرتمند است که می تواند رتبه ۲۰۰۰ شما را به سادگی با رعایت نکاتی به رتبه ۲۰ تبدیل کند!

مراحل ثبت نام در طرح جامع پشتیبان کنکور ارشد عمران + مشاوره رایگان ده دقیقه ای

به علت تعداد بیش از حد ثبت نام، در حال حاضر مشاوره تلفنی مقدور نمی باشد. به جای آن برای مشاوره رایگان دو آیتم زیر را به شما پیشنهاد می نماییم:

۱- پشتیبانی تلگرامی: آیدی تلگرام بنده @Aminkav

۲- پشتیبانی از بخش تماس با ما در وب سایت

در هر دو صورت فورا پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

گام اول: رجوع به قسمت درگاه پرداخت سایت و ثبت مشخصات اولیه و دریافت شماره پیگیری هزینه تنها ۳۰۰ هزار تومان (کاملا مقطوع)

ورود به بخش درگاه پرداخت

گام دوم: با استفاده از شماره پیگیری دریافتی در گام قبلی، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام

نام خانوادگی

تاریخ تولد( مثال: 1371/10/24 )

دانشگاه دوره کارشناسی

رشته دوره کارشناسی

معدل دوره کارشناسی

شهر سکونت

پست الکترونیک(ایمیل)

شماره تماس

شماره پیگیری (دریافت شده از درگاه بانکی)

توضیحات( کلیه توضیحات خود را در این مکان بنویسید، مثلا تغییر رشته یا موارد خاص دیگر

گام سوم: از این لحظه به بعد، دیگر مشکل موفقیت شما در کنکور ارشد عمران، تنها مشکل شما نیست، بلکه مشکل ما نیز خواهد بود. بنابراین به شما خواهیم گفت برای موفقیت در این آزمون دقیقا چه باید بکنید.

کانال کنکور تجربی

درباره امین کاویانی

امین کاویانی هستم . دانشجوی مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه تهران. در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال ۹۴ توانستم رتبه ی ۴۷ کسب کنم. علاقه مند هستم که در زمینه مشاوره به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد عمران کمک کنم.

29 دیدگاه

 1. سلام من میخام باهاتون تماس بگیرم تلفنی.میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟هیچ شماره تلفنی ندادین توی سایت?

 2. سلام من ارشد محیط زیست میخوندم امسال غیرانتفاعی.رتبم۱۰۰۰۰ شد پارسال.اما انصراف دادم به دلیل هزینه هاش.و دوباره دیشب ثبت نام کردم کنکور.میخاستم بدونم توی این مدت کوتاه دو ماهه میتونم ی دانشگاه روزانه قبول شم؟?ی دانشگاه آنچنانی با ی رشته بالا نمیخام.فقط میخام دولتی باشه.?انگیزمو از دست دادم و پایه تحصیلی درسایی مثل ریاضی و تحلیل و مقاومتم ضعیفه?
  اصن کنکور شرکت بکنم یا نه؟

 3. سلام .خسته نباشید .من کتاب های سری عمران را خریداری کرده ام. اما نتونستم بخونم ب دلایلی . و علاقه صدرصد به رشته ی راه و ترابری دارم ب نظرتون تو این مدت امکان قبولی در دانشگاه دولتی دارم ،؟ ایا خواندن دروسی مثله راهسازی یا روسازی تاثیری در قبولی در رشته ی راه و ترابری داره یا نه ؟ممنونم

 4. سلام خسته نباشيد
  براي قبولي ارشد عمران راه در دانشگاه ازاد تهران و حومه با توجه به اين ك كنكور ازاد و سراسري يكي شده و حجم سوالاي تكراري كمه چه كار بايد كرد كه از قبولي اطمينان داشته باشيم؟

 5. طرح بسبار خوب ومناسبیه
  ممنون

 6. سلام و تشکر
  طرحتون بسیار عالیه???

 7. به امید آرزوی موفقیت در کنکور ارشد با عمران مشاوره.

 8. به خدا طرحتون بیسته بیست ۲۰

 9. واقعا ممنونم دمتون گرم

 10. سلام
  با اجازتون سه تا سوال داشتم:
  یکی این که من تو زمینه ی کنکور کارشناسی ارشد عمران بیش ترین اعتماد رو به کتاب ها و آزمون های آزمایشی موسسه ی سری عمران دارم. حالا شما تو برنامه ای که به بچه ها می دین دستشون رو باز می ذارین که منبع مطالعاتیشون به انتخاب خودشون باشه؟
  دومین سوالم اینه که اگه خدا خواست و ما با هم به توافق رسیدیم و براتون پول واریز کردیم، اشکالی نداره اگه برنامه ای برای مطالعه دادین و یا نکات مطالعاتی مناسبی رو گفتین من و دوستم هر دو استفاده کنیم (رضایت دارین)؟
  و آخریش این که آیا می شه تو ۶ ماه (با پایه ی درسی نسبتا ضعیف) رتبه ی تک رقمی آورد؟
  با تشکر

  • سوال اول: بله ما در مواردی ک موسسه ثبت نام کردین با برنامه موسسه بهتون مشاوره میدیم
   سوال دوم: امکانش هست ولی اصل کار ما مشاوره و این امکانه که دائم همراه شما هستیم و به سوالاتتون پاسخ میدیم
   در حقیقت کسی ک باهاش تماس گرفته میشه هر هفته روحیه ای مضاعف برای درس خواندن پیدا می کنه و پیشنهاد می کنیم ک هر دو نفر به صورت مجزا ثبت نام کنید (با توجه به پایین بودن مبلغ)
   سوال سوم: امکان هر چیزی هست ولی توی ۶ ماه رتبه تک رقمی سخت هست ولی با تلاش زیاد و رعایت اصولی ک بهتون میگیم میشه به راحتی رتبه ای دو رقمی زیر ۳۰ آورد

 11. به خدا نیاز بود شدید دادا
  ایول ?

 12. داشی من ماشنکو بفروشم میام ثبت نام..
  دو دره کسی نمیخردش!!!
  آبیه..!!!

 13. من مبلغ رو الان واریز کردم
  خیلی ممنون واقعا طرح فوق العاده ایه

 14. آقا واقعا لطف کردی
  من عاشق مشاوره های شمام ?
  آدمو از سر جاش تکون میده

 15. عالی عالی واقعا عالی دمتون گرم

 16. سلام طرحتون عالیه و از لحاظ هزینم خیلی نسبت به بقیه منطقی تره
  واقعا ممنون

 17. سلام.نمیشه همه پولو اول نداد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *