2
خانه / اخبار / ارتقا میزان ارجاع به مقالات دانشگاه علم و صنعت

ارتقا میزان ارجاع به مقالات دانشگاه علم و صنعت

Untitled-1

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: در شش ماهه اول سال ۲۰۱۵ تعداد ارجاعات به مقالات علمی این دانشگاه ۷۳۰۰ مورد بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تورج محمدی امروز در نشست خبری گفت: میزان تعداد ارجاعات به مقالات این دانشگاه در سال ۲۰۱۳ تنها ۲۷۰۰ ارجاع بود که این رقم در سال ۲۰۱۴ به ۱۲ هزار و ۱۰۰ مورد و در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۵ به ۷۳۰۰ مورد رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علم و صنعت طبق رتبه‌بندی موسسه تایمز، جزو ۵۰۰ دانشگاه اول دنیا قرار گرفته است و بخشی از ارتقای این رتبه به دلیل افزایش ارجاعات دانشمندان جهان به مقالات این دانشگاه بوده است.

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها، شاخص‌های متعددی مورد توجه است که ارجاع به مقالات نیز جزو این شاخص‌هاست و طی سال‌های گذشته به دلیل کیفیت مطلوب مقالات علمی دانشگاه علم و صنعت، میزان ارجاعات به مقالات این دانشگاه افزایش یافته است.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به کیفیت آموزش و پژوهش دانشگاه علم و صنعت، بنابراین استانداردهای مربوط به ارزیابی سالانه اساتید متفاوت از دیگر دانشگاه‌هاست و اگر اساتیدی با استانداردهای دانشگاه فاصله داشته باشند، پرونده این افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عمران مشاوره – کارشناسی ارشد عمران

درباره امین کاویانی

امین کاویانی هستم . دانشجوی مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه تهران. در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال ۹۴ توانستم رتبه ی ۴۷ کسب کنم. علاقه مند هستم که در زمینه مشاوره به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد عمران کمک کنم.

هم چنین بخوانید:

زمان کنکور ارشد ۹۶ بالاخره مشخص شد !

به گزارش عمران مشاوره ، دکتر خدایی ، ریاست سازمان سنجش ، تاریخ برگزاری کنکور ارشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *