Home / اخبار / ارتقا میزان ارجاع به مقالات دانشگاه علم و صنعت

ارتقا میزان ارجاع به مقالات دانشگاه علم و صنعت

Untitled-1

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: در شش ماهه اول سال ۲۰۱۵ تعداد ارجاعات به مقالات علمی این دانشگاه ۷۳۰۰ مورد بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تورج محمدی امروز در نشست خبری گفت: میزان تعداد ارجاعات به مقالات این دانشگاه در سال ۲۰۱۳ تنها ۲۷۰۰ ارجاع بود که این رقم در سال ۲۰۱۴ به ۱۲ هزار و ۱۰۰ مورد و در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۵ به ۷۳۰۰ مورد رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علم و صنعت طبق رتبه‌بندی موسسه تایمز، جزو ۵۰۰ دانشگاه اول دنیا قرار گرفته است و بخشی از ارتقای این رتبه به دلیل افزایش ارجاعات دانشمندان جهان به مقالات این دانشگاه بوده است.

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها، شاخص‌های متعددی مورد توجه است که ارجاع به مقالات نیز جزو این شاخص‌هاست و طی سال‌های گذشته به دلیل کیفیت مطلوب مقالات علمی دانشگاه علم و صنعت، میزان ارجاعات به مقالات این دانشگاه افزایش یافته است.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به کیفیت آموزش و پژوهش دانشگاه علم و صنعت، بنابراین استانداردهای مربوط به ارزیابی سالانه اساتید متفاوت از دیگر دانشگاه‌هاست و اگر اساتیدی با استانداردهای دانشگاه فاصله داشته باشند، پرونده این افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عمران مشاوره – کارشناسی ارشد عمران

About امین کاویانی

امین کاویانی هستم . دانشجوی مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه تهران. در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال ۹۴ توانستم رتبه ی ۴۷ کسب کنم. علاقه مند هستم که در زمینه مشاوره به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد عمران کمک کنم.

Check Also

تسلیت به مناسب فاجعه وحشتناک سربازان

متاسفانه خبردار شدیم که حادثه ای بسیار دردناک که دل هر انسانی را به درد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *